Kraków, ul Bronowicka 19/LU9 recepcja@villadentica.pl

Umów się na wizytę

Protetyka

Strona główna Protetyka

Protetyka stomatologiczna

  Protetyka stomatologiczna to wszystkie zabiegi, które polegają na na uzupełnianiu utraconych części zęba oraz pojedynczych lub mnogich luk w uzębieniu. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że braki zębów to nie tylko problem natury estetycznej, ale również zdrowotnej, dlatego też powinno się je bezwzględnie uzupełniać. Należy pamiętać, że zęby stanowią integralną całość, a jakiekolwiek braki mogą mieć wpływ na przesuwanie się zębów sąsiadujących, co w konsekwencji może prowadzić do chorób przyzębia, a nawet utraty zębów.

  W naszym gabinecie profesjonalnie zajmujemy się leczeniem protetycznym. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia i nowoczesnej technologii, możliwe jest odtworzenie uśmiechu sprzed utraty zębów. W Villa Dentica świadczymy usługi protetyczne, a konkretne rozwiązania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Oferujemy uzupełnienia ruchome, czyli klasyczne protezy, oraz uzupełnienia stałe, takie jak korony i mosty. Wszystkie charakteryzują się naturalnym wyglądem oraz umożliwiają normalne funkcjonowanie. Od lat dbamy o piękne uśmiechy zadowolonych pacjentów, redukując do minimum stres związany z wizytą w gabinecie stomatologicznym.

Cennik

Proteza akrylowa częściowa650zł
Proteza akrylowa  całkowita800zł
Proteza szkieletowaod 1600zł
Korona metalowa licowana porcelaną1000 zł
Korona pełnoceramiczna e - max1500zł
Korona cerkonowa licowana porcelaną1500zł
Onlay kompozytowy1000zł
Onlay ceramiczny1200zł