O nas

Co nas wyróżnia?

Nasz gabinet to miejsce, w którym pracujemy jako zgrany zespół wykorzystując doświadczenie, wiedzę i nowoczesny sprzęt. Zależy nam na wysokiej jakości usług i na budowaniu dobrych relacji i zaufaniu pacjentów.

 • Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji
 • Oprócz szerokiej gamy podstawowych zabiegów stomatologicznych specjalizujemy się w dużych pracach protetycznych, stomatologii estetycznej i pełnej rekonstrukcji uzębienia
 • Mamy duże doświadczenie we współpracy z dobrymi laboratoriami protetyki stomatologicznej w Polsce i za granicą
 • Udzielamy rabatu dla stałych pacjentów
 • Dodatkowe zabiegi:
  • kosmetyka estetyczna
  • makijaż permanentny
  • aplikacje botoksu

Nasz personel stanowią doświadczeni i otwarci na potrzeby pacjenta lekarze specjaliści, m.in. endodonta, chirurg implantolog, asystentki i higienistka stomatologiczna.

Łączymy profesjonalizm i wiedzę z nowoczesną technologią, jaką jest dzisiejsza stomatologia. W przytulnym wnętrzu naszego gabinetu, przy aromatycznej kawie, na wygodnym fotelu zapomną Państwo o stresie i lęku przed dentystą. Stawiamy ogromny nacisk na to, by każdy czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności na krajowych i międzynarodowych kursach i konferencjach.

Zapraszam serdecznie do Villa Dentica!

 

Dr Agata Gajewska – Ziobroń jest absolwentem Stomatologii Collegium Medicum UJ. Studia ukończyła w 1998 roku. Przez 7 lat prowadziła prywatną praktykę stomatologiczną w Dublinie w Irlandii. Jej największą pasją jest protetyka oraz stomatologia estetyczna. W 2010 roku ukończyła studia podyplomowe pod kierunkiem Dr Paula Tiptona z Tipton Academy Manchester z zakresu protetyki i stomatologii kosmetycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Czech – higienistka stomatologiczna. Od kilku lat dba o zdrowy uśmiech pacjentów. Posiada na swoim koncie liczne kursy i szkolenia w zakresie higieny jamy ustnej, a także asysty przy zabiegach. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje, śledząc najnowsze osiągnięcia stomatologii. Do każdego pacjenta podchodzi z uśmiechem i życzliwością.