Kraków, ul Bronowicka 19/LU9 recepcja@villadentica.pl

Umów się na wizytę

O nas

Nasz gabinet

Nasz gabinet to miejsce, w którym pracujemy jako zgrany zespół wykorzystując doświadczenie, wiedzę i nowoczesny sprzęt. Zależy nam na wysokiej jakości usług i na budowaniu dobrych relacji i zaufaniu pacjentów.

Nasz personel stanowią doświadczeni i otwarci na potrzeby pacjenta lekarze specjaliści, m.in. endodonta, chirurg implantolog, asystentki i higienistka stomatologiczna.

Łączymy profesjonalizm i wiedzę z nowoczesną technologią, jaką jest dzisiejsza stomatologia. W przytulnym wnętrzu naszego gabinetu, przy aromatycznej kawie, na wygodnym fotelu zapomną Państwo o stresie i lęku przed dentystą. Stawiamy ogromny nacisk na to, by każdy czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Zapraszam serdecznie do Villa Dentica!

Co nas wyróżnia?

  • Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji
  • Oprócz szerokiej gamy podstawowych zabiegów stomatologicznych specjalizujemy się w dużych pracach protetycznych, stomatologii estetycznej i pełnej rekonstrukcji uzębienia
  • Mamy duże doświadczenie we współpracy z dobrymi laboratoriami protetyki stomatologicznej w Polsce i za granicą
  • Udzielamy rabatu dla stałych pacjentów

Kim jesteśmy ?

Dr Agata Gajewska – Ziobroń

Doktor Agata jest absolwentem Stomatologii Collegium Medicum UJ. Studia ukończyła w 1998 roku. Przez 7 lat prowadziła prywatną praktykę stomatologiczną w Dublinie w Irlandii. Jej największą pasją jest protetyka oraz stomatologia estetyczna. W 2010 roku ukończyła studia podyplomowe pod kierunkiem Dr Paula Tiptona z Tipton Academy Manchester z zakresu protetyki i stomatologii kosmetycznej.

Dr Justyna Grabowska

Doktor Grabowska zajmuje leczeniem z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej i profilaktyki zębów mlecznych. Ma duże doświadczenie zawodowe i bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów.

Dr Marta Gandurska

Doktor Marta specjalizuje się w endodoncji. Wykonuje również zabiegi stomatologii zachowawczej.

Dr Tomasz Marecik

Doktor Tomasz specjalizuje się w chirurgi stomatologicznej oraz implantologii.

Aleksandra Czech

Higienistka stomatologiczna. Od kilku lat dba o zdrowy uśmiech pacjentów. Posiada na swoim koncie liczne kursy i szkolenia w zakresie higieny jamy ustnej, a także asysty przy zabiegach. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje, śledząc najnowsze osiągnięcia stomatologii. Do każdego pacjenta podchodzi z uśmiechem i życzliwością.

Klaudia Niczyporczyk

Higienistka i asystentka stomatologiczna asystuje przy zabiegach, wykonuje scalling i piaskowanie , dba o higienę jamy ustnej pacjentów.

“Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności na krajowych i międzynarodowych kursach i konferencjach.”

Dlaczego warto nas wybrać

Szeroki zakres usług

Wykonujemy zabiegi z wielu dziedzin stomatologii.

Krótkie terminy rejestracji

Zawsze staramy się by termin oczekiwania na wizytę był możliwie najkrótszy i dogodny dal pacjenta.

Doświadczenie

Blisko 20 lat doświadczenia zdobytego również za granicą.

Wykwalifikowany personel

Uprzejmy i fachowy personel o sprawdzonych kwalifikacjach - zawsze wybieramy najlepszych.