Kraków, ul Bronowicka 19/LU9 recepcja@villadentica.pl

Umów się na wizytę

Protetyka

Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna to wszystkie zabiegi, które polegają na na uzupełnianiu utraconych części zęba oraz pojedynczych lub mnogich luk w uzębieniu. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że braki zębów to nie tylko problem natury estetycznej, ale również zdrowotnej, dlatego też powinno się je bezwzględnie uzupełniać. Należy pamiętać, że zęby stanowią integralną całość, a jakiekolwiek braki mogą mieć wpływ na przesuwanie się zębów sąsiadujących, co w konsekwencji może prowadzić do chorób przyzębia, a nawet utraty zębów.

W naszym gabinecie profesjonalnie zajmujemy się leczeniem protetycznym. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia i nowoczesnej technologii, możliwe jest odtworzenie uśmiechu sprzed utraty zębów. W Villa Dentica świadczymy usługi protetyczne, a konkretne rozwiązania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Oferujemy uzupełnienia ruchome, czyli klasyczne protezy, oraz uzupełnienia stałe, takie jak korony i mosty. Wszystkie charakteryzują się naturalnym wyglądem oraz umożliwiają normalne funkcjonowanie. Od lat dbamy o piękne uśmiechy zadowolonych pacjentów, redukując do minimum stres związany z wizytą w gabinecie stomatologicznym.

Cennik

Proteza akrylowa częściowaod 800 zł
Proteza akrylowa  całkowita1000 zł
Proteza termoplastyczna1800 zł
Proteza szkieletowaod 2200 zł
Korona metalowa licowana porcelaną1000 zł
Korona cyrkonowa licowana porcelaną1800 zł
Korona pełnoceramiczna2000 zł
Onlay kompozytowy800 zł