Smile Design – projektowanie uśmiechu

W studiu stomatologii Villa Dentica szczególny nacisk kładziemy na planowanie leczenia i komunikację z pacjentem oraz technikiem w pracowni protetyki.

Poprawa wyglądu zębów i estetyka uśmiechu – tym wszystkim zajmuje się stomatologia estetyczna. Specjalnie dla naszych pacjentów opracowaliśmy specjalny protokół i planowanie leczenia SMILE DESIGN. Serdecznie zapraszamy zarówno osoby z Krakowa, jak i z innych miejscowości.

Jeśli nie lubisz swojego uśmiechu, uważasz, że coś go szpeci, zasłaniasz usta śmiejąc się i chciałbyś to zmienić -

ZADZWOŃ DO NAS i umów się na konsultację SMILE DESIGN.

Dowiedz się, jak nieograniczone możliwości daje Ci współczesna stomatologia estetyczna.

Konsultacja SMILE DESIGN (ok 1.5h) obejmuje:

  1. Dokładny wywiad z pacjentem, wysłuchanie jego oczekiwań oraz powodów niezadowolenia z wyglądu swoich zębów (np. przebarwienia, stłoczenia, przerwy między zębami, zęby zbyt małe lub zbyt duże, braki zębowe itd.)

  2. Badanie zębów i całej jamy ustnej.

  3. Oprócz rutynowego przeglądu stomatologicznego badamy estetykę i przebieg linii uśmiechu, kształt zębów, zgryz.

  4. Odniesienie estetyki zębów do wyglądu całej twarzy, postury pacjenta, karnacji oraz wieku (np. dłuższe zęby przednie eksponowane w uśmiechu odejmą Ci wiele lat, sprawią, że będziesz wyglądać młodziej).

  5. Wykonanie zdjęć (fotografii) twarzy oraz uśmiechu.

  6. Wyciski diagnostyczne zębów, które wraz ze zdjęciami są przesyłane do laboratorium protetycznego. Technik protetyk wykonuje na modelach tzw. WAX UP, czyli ręcznie wymodelowany z wosku wygląd Twoich nowych zębów. Posłuży on w późniejszym etapie jako matryca do wykonania tymczasowych uzupełnień.

 

Koszt konsultacji SMILE DESIGN 150 zł.